Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Citi Priority z pakietem korzyści i 150 zł na start

Jak mieć konto na zawsze bez opłat za podstawowe usługi? Wystarczy założyć konto Citi Priority z pakietem korzyści, a poza darmowym rachunkiem masz szansę na 150 zł bonusu. 

Citi Priority z pakietem korzyści i 150 zł na start
2019-01-14
TRWA DO 2019-03-05
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

 • codzienna bankowość za 0 zł,

 • 0 zł za 3 pierwsze polecenie przelewu Express Elixir w miesiącu,

 • 150 zł za wpływ wynagrodzenia,

 • zwrot do 4% prowizji pobranej za przewalutowanie polecenia przelewu.


Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 3.01.2019 r. do 5.03.2019 r.

Dla kogo promocja?


Z promocji mogą skorzystać osoby, które do 1.01.2017 r. nie miały w banku jakiegokolwiek produktu jako właściciel lub współwłaściciel.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJIJak zyskać pakiet wielu korzyści z kontem Citi Priority?


Stając się właścicielem rachunku Citi Priority skorzysta z konta na preferencyjnych warunkach. Opłaty za rachunek będą preferencyjne. Prowadzenie rachunku będzie darmowe, podobnie jak obsługa karty debetowej. Wypłacać gotówkę będziesz mógł za 0 zł we wszystkich bankomatach zarówno w Polsce, jak i za granicą.

To nie koniec bonusów. Przelewy wykonywane za pośrednictwem bankowości elektronicznej także będą dla Ciebie darmowe. Warto również wspomnieć, że 3 pierwsze przelewy Express Elixir w miesiącu otrzymasz za 0 zł. 44

Jeśli uważasz, że to brzmi dobrze, załóż konto już teraz. Nie jesteś przekonany? To może argumentem przemawiającym za tym rachunkiem niech będzie fakt, że bank wynagrodzi Cię jeszcze 150 zł za wpływ wynagrodzenia.

Jednak, gdyby i to było za mało Citi Handlowy proponuje coś jeszcze, a mianowicie zwrot 4% prowizji pobranej za przewalutowanie polecenia przelewu.

I co Ty na to? Chcesz konto Citi Priority?PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJIJak otworzyć konto?


Przejdź na stronę promocji, wypełnij na niej formularz rejestracyjny i wyślij go. Pamiętaj o zaznaczeniu koniecznych zgód marketingowych. Podpis umowę z bankiem. Gotowe.

Premia za wpływ wynagrodzenia – 150 zł


Chcąc zyskać 150 zł za wpływ wynagrodzenia powinieneś w każdym z 5 miesięcy następujących po miesiącu kalendarzowym, w którym podpisałeś umowę, zapewnić przynajmniej jeden wpływ na Twój nowy rachunek w wysokości minimum 2000 zł z tytułu wynagrodzenia. Ważne – wpłata nie może pochodzić z rachunku prowadzonego dla osób indywidualnych.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunki regulaminu, otrzymasz bonus w wysokości 30 zł. Jeśli w którymś z miesięcy wymagana kwota nie zasili Twojego rachunku, nie tracisz możliwości zyskania premii w następnym miesiącu.
PRZYKŁAD: Podpisałeś umowę styczniu, wpływ wynagrodzenia powinien następować kolejno w lutym, marcu, kwietniu, maju i czerwcu. Za każdy z tych miesięcy otrzymasz 30 zł.

Informację o tym, że bank pomyślnie zweryfikował Twoje wpływy znajdziesz w systemie bankowości internetowej Citi Online. Przyznaną nagrodę otrzymasz na konto Citi Priority najpóźniej do końca ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków premii. Oczywiście pod warunkiem, że Twój rachunek będzie cały czas aktywny.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI4% zwrotu dzięki premii walutowej


Ten bonus ma zachęcić do otwarcia konta Citi Priority z pakietem korzyści tych, którzy wykonują przelewy walutowe

Jeśli masz np. kredyt w innej walucie, ta oferta będzie dla Ciebie atrakcyjna. Warunkiem by z niej skorzystać jest zwiększenie wpływu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł z 5 do 12 miesięcy kalendarzowych i wykonanie choć jednego zlecenie płatniczego będące przelewem z rachunku w innej walucie niż waluta rachunku. Może to być:

 • polecenie przelewu transgranicznego w złotych, lub

 • polecenia przelewu w walucie obcej, lub

 • polecenia przelewu transgranicznego w walucie obcej, lub

 • polecenia przelewu wewnętrznego, lub

 • polecenia przelewu SEPA, lub

 • polecenia przelewu transgranicznego w euro z rachunku w innej walucie niż waluta rachunku.


PREMIA – w tym przypadku jest to procent z marży banku na transakcjach wymiany walut.

Procent marży jaki możesz zyskać z powrotem wynosi:

 • 0,8% dla franków szwajcarskich wymienianych w dni robocze,

 • 3%% dla franków szwajcarskich wymienianych w dni weekendowe,

 • 4% dla pozostałych walut.


Miesięcznie takich premiowanych transakcji wykonasz na maksymalnie 20 000 zł, a pieniądze z bonusu zasilą Twój rachunek nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wykonania transakcji.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


>

Jak to zrobić?
KROK 1
Wypełnij i wyślij wniosek o konto.
KROK 2
Podpisz umowę.
KROK 3
Zapewnij wpływ na konto w wysokości 2000 zł z tytuły wynagrodzenia.
KROK 4
Ciesz się zdobytym bonusem.
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner