Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Citi Priority: możemy zgarnąć 100 zł na start, do 450 zł moneybacku

Dotychczas Citibank nagradzał za otwarcie konta maksymalnie kwotą 400 zł. Teraz do zgarnięcia jest aż 700 zł! W promocji mogą brać udział zarówno nowi, a w niektórych wypadkach także obecni klienci banku. Ci drudzy mają nawet ułatwioną drogę do zawalczenia o pełną pulę.

Citi Priority: możemy zgarnąć 100 zł na start, do 450 zł moneybacku
2017-11-27
TRWA DO 2017-02-28
ZAKOŃCZONA

Promocja dotyczy konta Citi Priority, czyli sztandarowego produktu Citibanku. Instytucja podkreśla atrakcyjność oferty hasłem „Do 700 zł bliżej niż myślisz”. To prawda, nie codziennie zdarza się tak dobra propozycja, która jest właściwie na wyciągnięcie ręki. Aby pieniądze trafiły do naszej kieszeni, należy jednak spełnić kilka warunków…

Dla kogo?


Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które nie posiadają i po 31 października 2016 roku nie miały założonego konta osobistego czy rachunku oszczędnościowego w Citibanku, jak i nie były współposiadaczami czy też pełnomocnikami wymienionych kont. Posiadanie wspomnianej wyżej karty kredytowej banku nie dyskwalifikuje z udziału w promocji. Wiele osób nabyło ją bowiem nie przy zakładaniu konta, ale na przykład uczestnicząc w różnego rodzaju konkursach. Na kwotę 700 zł składa się: 450 zł zwrotu za korzystanie z karty, 100 zł premii za założenie bezpłatnego konta oraz 150 zł za tzw. lojalność. Za chwile po krótce opiszemy, co należy zrobić, aby sięgnąć po każdą z tych sum.

Jak skorzystać z oferty?


Najpierw jednak warto przytoczyć ogólne zasady promocji. By wziąć w niej udział trzeba w pierwszej kolejności wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Citibanku, a następnie odebrać telefon od konsultanta i zawnioskować o założenie konta Citi Priority oraz wydanie karty płatniczej. Mamy na to czas do 31 stycznia 2018 roku. Najpóźniej do 28 lutego natomiast należy podpisać umowę i aktywować konto, a następnie – do ostatniego dnia miesiąca przypadającego po miesiącu otwarcia konta przynajmniej raz zalogować się do systemu bankowości internetowej albo aplikacji mobilnej banku.

Łatwe 100 złotych


Aby otrzymać premię należy spełnić zaledwie jeden z dwóch warunków, tyle, że trzeba to zrobić najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy rachunek. Klient ma do wyboru: zgromadzenie i utrzymanie na koncie w Citibanku średniego salda miesięcznego w wysokości 30 000 zł albo zasilenie rachunku kwotą o łącznej wartości minimum 5 000 zł, a także posiadanie w ostatnim miesiącu kalendarzowym aktywnej karty kredytowej, pożyczki, limitu kredytowego, kredytu gotówkowego, hipotecznego albo innego produktu kredytowego oferowanego przez Citibank. Bonus zostanie wypłacony do końca miesiąca następującego po tym, w którym został spełniony warunek jego przyznania.

Premia za lokalność

To dość ciekawe, lecz wymagające skrupulatności i cierpliwości rozwiązanie. W tym przypadku klient może zostać nagrodzony za związanie się z bankiem na dłużej. Warunki, jakie należy spełnić są dokładnie takie same jak przy premii 100 zł. Dodatkiem jest konieczność wykonania w każdym z 7 kolejnych miesięcy, licząc od trzeciego miesiąca następującego po tym, w którym otwarto konto, przynajmniej jednego przelewu na dowolną kwotę.

Zwrot za płatności

Dzięki zwrotowi za płacenie kartą można zyskać miesięcznie nawet 50 zł. Istotne jest to, że do promocji zaliczają się zarówno zakupy robione w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Łącznie Citibank zwróci miesięcznie maksimum 5% wartości zapłaconego towaru. Po 9 miesiącach jest to kwota 450 zł.


Citi Priority: możemy zgarnąć 100 zł na start, do 450 zł moneybacku
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner