Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Chcesz 600 zł premii? Z kontem Firma to JA to możliwe

Idea Bank wspiera przedsiębiorczych. Teraz oferuje 600 zł premii dla tych, którzy chcą obniżyć koszty prowadzenia swojego biznesu i jednocześnie zyskać konto na bardzo atrakcyjnych warunkach. 

Chcesz 600 zł premii? Z kontem Firma to JA to możliwe
2018-03-23
TRWA DO 2019-03-23
58

Twoje korzyści

 • PREMIA 600 zł

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta FIRMA TO JA

 • 0 zł za standardowe przelewy krajowe przez Internet

 • 0 zł za dostęp do coworku Idea Hub

 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach i mobilnym wpłatomacie

 • dostęp do IDEA Cloude z aplikacją mobilną


Premiowanie za bankowanie, czyli?


Skorzystanie z promocji Idea Bank pozwala Ci zyskać konto z ciekawymi dodatkami oraz 600 zł premii. Rachunek FIRMA TO JA jest bezpłatny, a dodatkowe usługi sprawiają, że ta oferta jest godna uwagi.Łap promocję!Jakie nagrody czekają?


Bank przyznaje premię w zależności od wykonanych czynności na konie.

1. Utrzymanie średniego salda miesięcznego na rachunku:

 • 5000,00 - 10 000,00 - 10 zł zysku dla Ciebie,

 • 10 000,01 - 15 000,00 - 20 zł zysku dla Ciebie,

 • 15 000,01 - 30 000,00 - 30 zł zysku dla Ciebie,

 • 30 000,01 - 40 zł zysku dla Ciebie.


2. Wpłata gotówki we wpłatomatach na rachunek uczestnika promocji:

 • od każdej jednorazowej wpłaty nie niższej niż 1000,00 zł - 20 zł zysku dla Ciebie. 


3. Przelew do ZUS lub US:

 • od pierwszego przelewu w miesiącu, w którym przystąpisz do promocji, transakcja powinna być na minimum 250 zł - 30,00 zł zysku dla Ciebie.


4. Wystawianie i opłacanie faktur korzystając z Idea Cloud:

 • za każdą poprawnie wystawioną fakturę na kwotę nie mniejszą niż 100 zł - 20 zł zysku dla Ciebie.


Wypłata premii wynosi maksymalnie 50 zł miesięcznie. Dodatkowe środki wpłyną na Twoje konto przez kolejnych 12 miesięcy. Maksymalna roczna wypłata to 600 zł premii dla Ciebie.


Dla kogo promocja?


Akcja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Idea Bank, którzy wezmą udział w promocji na zasadach zapisanych w regulaminie oraz prowadzą jednoosobowe działalności gospodarcze i nie brały wcześniej udziału w tej promocji.

Czas trwania promocji


Bank nie podaje informacji, kiedy ma zamiar zakończyć akcje Premiowanie za bankowanie.

Premia za bankowanie - warunki do spełnienia


Nowi klienci


Nowy klient powinien wysłać formularz przystąpienia do promocji, złożyć wniosek o otwarcie rachunku firmowego i oczywiście zawrzeć umowę. Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera, w oddziale baku albo poprzez przelew identyfikacyjny z konta innego banku.Łap promocję!Obecny klient


Jeśli masz już konto w Idea Banku, wystarczy, że złożysz np. przez bankowość elektroniczną wniosek o przystąpienie do promocji. Powinieneś też być użytkownikiem bankowości internetowej Idea Cloud. W ciągu 3 miesięcy poprzedzających skorzystanie z oferty, Twój rachunek nie został:

 • uznany kwotą jakiejkolwiek zewnętrznej transakcji (np. poleceniem przelewu, wpłatą gotówkową  we  wpłatomacie,  z  uwzględnieniem  wpłat  dokonanych  za pomocą karty);

 • obciążony co najmniej jedną z tych transakcji: przelewem/przelewami na łączną kwotę 1000 zł lub transakcja/transakcjami kartą na łączną kwotę minimum 400 zł, lub przelewem/przelewami do ZUS czy US.


Aktywacja promocji


Masz już konto? Świetnie. Jeśli masz chrapkę na 600 zł premii. Odnajdź na stronie banku zakładki PROMOCJE, kliknij ZOBACZ i na koniec AKTYWUJ.

Wypłata nagrody


Dodatkowe środki wypłacane będą na Twój rachunek Firma to Ja do 10 dnia roboczego miesiąca, następującego po miesiącu za który należy się premia.

Konto FIRMA TO JA


Wybierając konto Firma to Ja nie zapłacisz za jego prowadzenie, za standardowe przelewy, w tym do ZUS i US. Darmowe będziesz miał również dwa przelewy ekspresowe i dwa przelewy europejskie w miesiącu. Kartę debetową zyskasz bez opłat, pod warunkiem zrobienia nią transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 400 zł lub wpłacić nią we wpłatomacie co najmniej 1000 zł.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta FIRMA TO JA

 • 0 zł za wydanie karty debetowej

 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz do ZUS-u i US-u

 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach i Mobilnym Wpłatomacie


Dodatkowo Idea Bank oferuje Ci dostęp do systemu bankowości internetowej Idea Cloud. Są to usługi finansowe działające w chmurze informatycznej. Do Twojej dyspozycji jest bezpłatny program do faktur, wirtualny sejf, wirtualny oddział banku czy aplikacja do zamawiania mobilnego wpłatomatu.Łap promocję!
***

Idea Bank ma bardzo szeroki wachlarz możliwości dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Dodatkowym atutem jest zwrot gotówki na poziomie nawet 600 zł rocznie. Czy ta oferta wydaje Ci się interesująca?

 


Chcesz 600 zł premii? Z kontem Firma to JA to możliwe
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner