Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Bonus dla Ciebie, czyli 150 zł za aktywność od BGŻ BNP Paribas

Kolejna ciekawa oferta z Kontem Optymalnym. Nie brałeś udziału we wcześniejszych promocjach? To dobry moment, by skorzystać teraz. Zobacz jaki bonus dla Ciebie ma bank.

Bonus dla Ciebie, czyli 150 zł za aktywność od BGŻ BNP Paribas
2018-11-15
TRWA DO 2018-12-14
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • 150 zł za aktywność

Dla kogo promocja?


Promocja jest dla tych, którzy zostaną nowymi właścicielami Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas i nie byli właścicielami lub współwłaścicielami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed datą złożenia formularza o konto.

Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 14.11.2018 r. do 14.12.2018 r. lub do wyczerpania puli 1500 promocyjnych rachunków.

Bonus dla Ciebie – otwarcie konta


Przejdź na stronę promocji i i zarejestruj się wypełniając formularz. Pamiętaj o zaznaczeniu koniecznych zgód i oświadczeń. Informację potwierdzającą wysłanie formularza otrzymasz na maila, a także wyświetli Ci się ona na monitorze.

Kolejnym krokiem jest skorzystanie z linku promocyjnego przesłanego w mailu. Teraz czas na wypełnienie i wysłanie wniosku o konto i kartę wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Po wysłaniu wniosku nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na kuriera i podpisać umowę. Masz na to czas do 11.01.2019 r.

Bonus dla Ciebie – przyznanie nagród


I nagroda


Pierwsza nagroda w postaci 50 zł trafi do Ciebie za założenie konta i aktywację do 31.01.2019 r. aplikacji Gomobile, a następnie w styczniu 2019 r, zrób minimum 1 przelew środków z Twojego rachunku z wykorzystaniem bankowości elektronicznej: Pl@net lub aplikacji Gomobile.

II nagroda


Druga nagroda to 100 zł, a zdobędziesz ją, jeśli spełnisz wymagania nagrody nr 1, a dodatkowo w luty-marzec 2019 r. wykonasz transakcję bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 zł, a Twoje konto zasili 1000 zł.

Jednocześnie musisz pamiętać, że aby otrzymać zarówno nagrodę pierwszą, jak i drugą, na dzień wypłaty premii Twoje konto, karta i dostęp do bankowości elektronicznej musi być aktywne.
O tym, że nagrody trafią właśnie do Ciebie dowiesz się z e-maila.

  • do 15.02.2019 r. - informacja o przyznaniu I nagrody, do 28.02.2019 r. - wypłata nagrody.

  • do 19.04.2019 r. - informacja o przyznaniu 2 nagrody, do 30.04.2019 r – wypłata nagrody.Bonusy dla Ciebie zostaną Ci przekazane do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymałeś informację o przyznaniu premii.
WAŻNE!

W mailu informującym Cie o zdobyciu pierwszej nagrody, znajdziesz również link i kod, które pozwoli Ci zalogować się na bezpiecznej stronie, gdzie do 25.02.2019 r. uzupełnij swoje dane o nowy numer konta, który posłuży do wypłaty premii.Bonus dla Ciebie, czyli 150 zł za aktywność od BGŻ BNP Paribas
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner