Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Bonus dla Ciebie, czyli 150 zł za aktywność od BGŻ BNP Paribas
Kolejna ciekawa oferta z Kontem Optymalnym. Nie brałeś udziału we wcześniejszych promocjach? To dobry moment, by skorzystać teraz. Zobacz jaki bonus dla Ciebie ma bank.

2018-11-15
TRWA DO 2018-12-14
3

Twoje korzyści:

  • 150 zł za aktywność

Dla kogo promocja?


Promocja jest dla tych, którzy zostaną nowymi właścicielami Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas i nie byli właścicielami lub współwłaścicielami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed datą złożenia formularza o konto.

Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 14.11.2018 r. do 14.12.2018 r. lub do wyczerpania puli 1500 promocyjnych rachunków.

Bonus dla Ciebie – otwarcie konta


Przejdź na stronę promocji i i zarejestruj się wypełniając formularz. Pamiętaj o zaznaczeniu koniecznych zgód i oświadczeń. Informację potwierdzającą wysłanie formularza otrzymasz na maila, a także wyświetli Ci się ona na monitorze.

Kolejnym krokiem jest skorzystanie z linku promocyjnego przesłanego w mailu. Teraz czas na wypełnienie i wysłanie wniosku o konto i kartę wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Po wysłaniu wniosku nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na kuriera i podpisać umowę. Masz na to czas do 11.01.2019 r.

Bonus dla Ciebie – przyznanie nagród


I nagroda


Pierwsza nagroda w postaci 50 zł trafi do Ciebie za założenie konta i aktywację do 31.01.2019 r. aplikacji Gomobile, a następnie w styczniu 2019 r, zrób minimum 1 przelew środków z Twojego rachunku z wykorzystaniem bankowości elektronicznej: Pl@net lub aplikacji Gomobile.

II nagroda


Druga nagroda to 100 zł, a zdobędziesz ją, jeśli spełnisz wymagania nagrody nr 1, a dodatkowo w luty-marzec 2019 r. wykonasz transakcję bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 zł, a Twoje konto zasili 1000 zł.

Jednocześnie musisz pamiętać, że aby otrzymać zarówno nagrodę pierwszą, jak i drugą, na dzień wypłaty premii Twoje konto, karta i dostęp do bankowości elektronicznej musi być aktywne.
O tym, że nagrody trafią właśnie do Ciebie dowiesz się z e-maila.

  • do 15.02.2019 r. - informacja o przyznaniu I nagrody, do 28.02.2019 r. - wypłata nagrody.

  • do 19.04.2019 r. - informacja o przyznaniu 2 nagrody, do 30.04.2019 r – wypłata nagrody.Bonusy dla Ciebie zostaną Ci przekazane do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymałeś informację o przyznaniu premii.
WAŻNE!

W mailu informującym Cie o zdobyciu pierwszej nagrody, znajdziesz również link i kod, które pozwoli Ci zalogować się na bezpiecznej stronie, gdzie do 25.02.2019 r. uzupełnij swoje dane o nowy numer konta, który posłuży do wypłaty premii.