Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
A Ty jakie Konto Jakże Osobiste stworzysz dla siebie?
Lubisz produkty, które możesz dopasować do swoich potrzeb? Atrakcyjna oferta ze zwrotem 100 zł za otwarcie konta + 250 zł za polecenia przekonałaby Cię do otwarcia rachunku? Konto Jakże Osobiste pozwoli Ci to osiągnąć.

2018-03-01
TRWA DO 2018-04-01
ZAKOŃCZONAKonto Jakże Osobiste

Alior Bank proponuje Konto Jakże Osobiste, które możesz dopasowywać w zależności do swoich potrzeb. Elastycznie wybierasz i zmieniasz korzyści. Kartę, rachunek i przelewy internetowe po spełnieniu kilku warunków możesz mieć za darmo. Konto Jakże Osobiste układasz według sowich wymagań. Dwie korzyści masz zawsze za darmo, a kolejne otrzymasz za dopłatą 3,50 zł miesięcznie. Wybierasz pomiędzy:
 • 3% na koncie oszczędnościowym,
 • bezpłatne bankomaty w Polsce,
 • bezpłatne bankomaty za granicą,
 • limit bez odsetek przez 10 dni,
 • zwrot 1% za zakupy,
 • ubezpieczenie w podróży,
 • Mastercard Priceless Specials,
 • pakiet assistance,
 • pakiet przelewów natychmiastowych.

Konto Jakże Osobiste bez opłat

Za konto nic nie zapłacisz, jeśli masz 18-26 lat lub zapewnisz minimalny wpływ na poziomie 1500 zł miesięcznie. Kartę za 0 zł zyskasz, jeśli bezgotówkowo, co miesiąc zrobisz płatności na 300 zł.
 • 0 zł za prowadzenie konta - jeżeli nie ukończyłeś 26 lat lub zapewnisz wpływ min. 1500 zł / mies.
 • 0 zł za kartę debetową - wystarczy rozliczenie płatności kartą na kwotę 300 zł / mies.
 • 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach.
 • 0 zł za dwie dodatkowe korzyści. Nie zapomnij ich wybrać po zalogowaniu do bankowości internetowej.


ZAKOŃCZONA


Bonus 100 zł

Z bonusu 100 zł skorzysta ten, kto nie był w przeciągu ostatnich 2 lat właścicielem rachunku w Alior Banku lub w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz  posiadaczem Karty Kibica. Możesz stać się klientem tego banku? Świetnie. Żeby zyskać bonus o wartości 100 zł wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promocji. Wygenerowany dla Ciebie zostanie link, przez który będziesz mógł wypełnić wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z przypisaną do niego kartą. Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych. Na podpisanie umowy masz 30 dni od wypełnienia formularza. Promocja trwa do 31 marca 2018 roku. Do tego czasu możesz wypełnić wniosek.

Wypłata bonu o wartości 100 zł

Bonus wpłynie na Twoje konto, jeśli do 45 dni po zawarciu umowy z bankiem o konto i kartę, zapewnisz wpływ na rachunek na minimum 1000 zł. Dodatkowo powinieneś dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych lub przez internet.  Pamiętaj też, że Konto Jakże Osobiste musi być aktywne do 15.06.2018 r. Kiedy spełnisz wszystkie wymagania, bank powiadomi Cię o przyznaniu bonusu mailem do 22.06.2018 r. Twoim zadaniem będzie w ciągu 7 dni uzupełnić dane, a pieniądze z premii zasilą Twoje konto do 29.06.2018 r. 

Więcej dodatkowych pieniędzy?

Masz znajomych, którzy lubią promocje bankowe? Poleć Konto Jakże Osobiste 5 osobom i zyskaj 250 zł. Znajdź na stronie promocji zakładkę Program Polecający  i tam wygeneruj swój link i dziel się nim ze znajomymi, którzy wcześniej nie korzystali z usług Alior Banku. Jeśli oni spełnią wszystkie warunki - Ty i oni zyskacie.

ZAKOŃCZONA


Regulamin promocji nie jest skomplikowany, oferta konta, które możesz elastycznie dopasowywać do sowich potrzeb i dodatkowe bonusy sprawiają, że warto skorzystać z tej promocji. Jak uważasz?