Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
 
 
 
 
 


Zyskaj z bankiem 150 zł na zakupowe szaleństwo w H&M.
ZAKOŃCZONA

Zyskaj z bankiem 150 zł na zakupowe szaleństwo w H&M

Młodzi wielbiciele mody czytajcie uważnie. Najnowsza promocja Zyskaj z bankiem to oferta dla Was, bo dzięki niej zyskujecie 150 zł do wydania na zakupy w H&M.

Zgarnij premię z eKontem - 300 zł na Ciebie czeka.
ZAKOŃCZONA

Zgarnij premię z eKontem - 300 zł na Ciebie czeka

300 zł – tyle czeka na tych, którzy skorzystają z najnowszej propozycji mBanku w promocji Zgarnij premię z eKontem.

Złap 200 zł. Taka gotówka czeka na Ciebie.
ZAKOŃCZONA

Złap 200 zł. Taka gotówka czeka na Ciebie

Było ustrzel, zbliż się to przyszedł czas i na złap. III edycja prostej promocji Banku Millenium wchodzi na salony, a w niej do zgarnięcia 200 zł w gotówce. Nie zwlekaj.

ZA DARMO kawa w MC Donald`s.
ZAKOŃCZONA

ZA DARMO kawa w MC Donald`s

Miłośniku kawy! Teraz swoja ulubioną porcję kofeiny możesz mieć za darmo dzięki promocji McDonald`s. Jaką wybierasz?

200 zł do Ikea z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas.
ZAKOŃCZONA

200 zł do Ikea z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

W każdym polskim domu znajdziesz coś z Ikea. Pokochaliśmy ten sklep. Idąc tam, mimo mocnego postanowienia, zawsze coś wpadnie nam w ręce. A gdyby tak mieć dodatkowe 200 zł do Ikea i wydać jej bez wyrzutów sumienia?

Powrót STUDENCIAKA – bilet miesięczny w Kolejach Śląskich za 1 zł.

Powrót STUDENCIAKA – bilet miesięczny w Kolejach Śląskich za 1 zł

Rozpoczęcie roku akademickiego zbliża się wielkimi krokami. Koleje Śląskie zachęcają tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze studiowaniem do skorzystania z promocji. Przetestuj Studenciaka i zobacz czy Tobie też, jeśli w drogę to tylko pociągiem.

Darmowa książka od mBanku.
ZAKOŃCZONA

Darmowa książka od mBanku

Dla tych, którzy kochają szelest papieru, zapach farby drukarskiej mamy coś ekstra. Rodzica, opiekuna, nauczyciela, każdego, kto chce przybliżyć tajniki matematyki najmłodszym powinna zainteresować darmowa książka od mBanku. Zobacz, co zrobić, żeby była ona Twoja. 1  34567  30
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner