Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


 
 
 
 
 


Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę od Santander.
ZAKOŃCZONA

Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę od Santander

Pyszna jesień za sprawą Konta Jakie Chcę i voucherów do wykorzystania na Pyszne.pl. Jest mały haczyk, trzeba się spieszyć, bo ilość voucherów jest ograniczona. Obyś nie obszedł się smakiem.

Gwarantowane 3% od Getin Bank.
ZAKOŃCZONA

Gwarantowane 3% od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3% w sakli roku przez 3 miesiące i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. Niech regularne odkładanie zaprocentuje. 

Z czego składa się Twoja pensja. Wynagrodzenie, co powinieneś o nim wiedzieć.

Z czego składa się Twoja pensja. Wynagrodzenie, co powinieneś o nim wiedzieć

Jesteś osobą pracującą? A czy jesteś świadomy, z czego składa się Twoje wynagrodzenie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się wszystkiego na temat swojej pensji.

Internetowykantor rozdaje bilety do Multikina.
ZAKOŃCZONA

Internetowykantor rozdaje bilety do Multikina

Internetowykantor oferuje bilety do Multikina za wymianę walut w serwisie. Skorzystaj z akcji i wybierz się za darmo na film, który od dawna chciałeś/chciałaś zobaczyć.

Gdzie można płacić BLIKiem? – lista sklepów.

Gdzie można płacić BLIKiem? – lista sklepów

BLIK -  tajemnicze 4 litery. Wiesz, co one oznaczają i jak to "ugryźć'? Wiele osób z niego korzysta i docenia. Dzięki niemu płacenie stało się jeszcze łatwiejsze. Co to jest ten BLIK, jak z niego korzystać i gdzie? Przeczytaj, a wszystko będzie jasne. 

Korzystaj i zyskaj - 200 zł za aktywność z Kontem Optymalnym.
ZAKOŃCZONA

Korzystaj i zyskaj - 200 zł za aktywność z Kontem Optymalnym

Kolejna ciekawa promocja, dzięki której zdobyć możesz aż 200 zł. Korzystaj i zyskaj dzięki otwarciu Konta Optymalnego i po spełnieniu bardzo prostych warunków. Spesz się, ilość kont z bonusem ograniczona.

Bankowanie na smartphonie i 20 zł do kieszeni.
ZAKOŃCZONA

Bankowanie na smartphonie i 20 zł do kieszeni

Kolejny bank dołącza do grona tych, którzy promują płatności inne niż tradycyjne. Bankowanie na smartphonie pozwala Ci zyskać 20 zł od Citi Banku. Zainteresowany?1  23456  30
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner