Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
 
 
 
 
 


ZAKOŃCZONA
Podpisz umowę o kredytówkę i karta paliwowa BP na 200 zł
Koszty tankowania są dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Załóż kredytówkę mamBONUS, a karta paliwowa BP na 200 zł będzie Twoja. Bierz ją i ruszaj w drogę. 

ZAKOŃCZONA
Konto Maksymalne ze zwrotem do 250 zł
BGŻ BNP Paribas docenia regularność i aktywność. Sprawdź Konto Maksymalne i jego korzyści, które pozwolą Ci wzbogacić się o 250 zł.

ZAKOŃCZONA
Konto za prawdziwe 0 zł - Citi Priority + do 150 zł zwrotu za zakupy
Bez kruczków i niuansów. Teraz konto za prawdziwe 0 zł od Citi Banku - Citi Priority. Teraz z dodatkowym zwrotem za transakcję. 150 zł może być Twoje. 

ZAKOŃCZONA
Premia za aktywność – 150 zł z kontem maksymalnym od BGŻ BNP Paribas
Lubisz zyskiwać mimochodem, przy okazji codziennych zakupów? Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie . Premia za aktywność  od Banku BGŻ BNP Paribas to nawet 150 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe kartą. 

ZAKOŃCZONA
„Zostań zwycięzcą z Kartą Kredytową Citi Simplicity” i wygraj 250 000 zł
Wielki konkurs organizuje Citi Handlowy, w którym możesz zyskać nawet 250 000 zł oraz inne nagrody, których łączna pula to pół miliona złotych. Nie wiem jak Ty, ale ja się skuszę. Zostań zwycięzcą z Kartą Citi Simplicity!

ZAKOŃCZONA
Citigold – konto premium dla wymagających z atrakcyjną lokatą na powitanie
Dysponujesz większymi sumami, które chciałbyś mądrze ulokować? Oferty, które do tej pory sprawdzałeś nie spełniały Twoich oczekiwań? Mamy coś, co powinno Cię zainteresować i sprawić, że zyskasz więcej.

ZAKOŃCZONA
Ile korzyści czeka na Ciebie dzięki EnveloKonto?
Darmowe EnveloKonto ma dla Ciebie kilka ciekawych ofert. Możesz zyskać 100 zł premii oraz kilka innych bonusów.1  23456  28