Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
 
 
 
 
 


Gwarantowane 3% od Getin Bank.
ZAKOŃCZONA

Gwarantowane 3% od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3% w sakli roku przez 3 miesiące i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. Niech regularne odkładanie zaprocentuje. 

Z czego składa się Twoja pensja. Wynagrodzenie, co powinieneś o nim wiedzieć.

Z czego składa się Twoja pensja. Wynagrodzenie, co powinieneś o nim wiedzieć

Jesteś osobą pracującą? A czy jesteś świadomy, z czego składa się Twoje wynagrodzenie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się wszystkiego na temat swojej pensji.

Internetowykantor rozdaje bilety do Multikina.
ZAKOŃCZONA

Internetowykantor rozdaje bilety do Multikina

Internetowykantor oferuje bilety do Multikina za wymianę walut w serwisie. Skorzystaj z akcji i wybierz się za darmo na film, który od dawna chciałeś/chciałaś zobaczyć.

Gdzie można płacić BLIKiem? – lista sklepów.

Gdzie można płacić BLIKiem? – lista sklepów

BLIK -  tajemnicze 4 litery. Wiesz, co one oznaczają i jak to "ugryźć'? Wiele osób z niego korzysta i docenia. Dzięki niemu płacenie stało się jeszcze łatwiejsze. Co to jest ten BLIK, jak z niego korzystać i gdzie? Przeczytaj, a wszystko będzie jasne. 

Korzystaj i zyskaj - 200 zł za aktywność z Kontem Optymalnym.
ZAKOŃCZONA

Korzystaj i zyskaj - 200 zł za aktywność z Kontem Optymalnym

Kolejna ciekawa promocja, dzięki której zdobyć możesz aż 200 zł. Korzystaj i zyskaj dzięki otwarciu Konta Optymalnego i po spełnieniu bardzo prostych warunków. Spesz się, ilość kont z bonusem ograniczona.

Bankowanie na smartphonie i 20 zł do kieszeni.
ZAKOŃCZONA

Bankowanie na smartphonie i 20 zł do kieszeni

Kolejny bank dołącza do grona tych, którzy promują płatności inne niż tradycyjne. Bankowanie na smartphonie pozwala Ci zyskać 20 zł od Citi Banku. Zainteresowany?

Zyskaj z bankiem 150 zł na zakupowe szaleństwo w H&M.
ZAKOŃCZONA

Zyskaj z bankiem 150 zł na zakupowe szaleństwo w H&M

Młodzi wielbiciele mody czytajcie uważnie. Najnowsza promocja Zyskaj z bankiem to oferta dla Was, bo dzięki niej zyskujecie 150 zł do wydania na zakupy w H&M.1  23456  30
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner