Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
 
 
 
 
 


Rachunek firmowy i 300 zł na start + darmowy terminal przez rok.
ZAKOŃCZONA

Rachunek firmowy i 300 zł na start + darmowy terminal przez rok

Klienci pytają Cię, kiedy pojawi się w Twojej firmie możliwość płacenia kartą? Odwlekasz to jak najdłużej się ta w obawie przed kosztami? Jest na to sposób. Załóż konto firmowe, weź 300 zł na start i odbierz terminal za 0 zł przez 12 miesięcy.

Zyskaj nawet 3x20 zł do Empiku.
ZAKOŃCZONA

Zyskaj nawet 3x20 zł do Empiku

Fani zakupów w Empiku i łowcy okazji czytajcie uważnie. Zyskaj ekartę na 2o zł do Empiku, po taką nagrodę możesz sięgnąć 3 razy, więc bonus się zwiększa. Pomyśl o prezentach już dziś i zapłać za nie mniej. 

Konto Jakże Osobiste z premią - 100 zł w gotówce.
ZAKOŃCZONA

Konto Jakże Osobiste z premią - 100 zł w gotówce

Konto Jakże Osobiste poleca się zarówno tym, którzy nie lubią przepłacać za prowadzenie rachunku, jak i studentom, którzy to konto mają za 0 zł. Ale przede wszystkim - 100 zł może wpaść Ci do portfela. 

Pożycz 1000 zł i oddaj tyle samo, totalne 0%.
ZAKOŃCZONA

Pożycz 1000 zł i oddaj tyle samo, totalne 0%

  Jeszcze tylko dziś możesz skorzystać z niezwykle preferencyjnych warunków pożyczki od Eurobanku. Pożycz 1000 zł przez internet i oddaj 1000 zł. Tak to można pożyczać.

Bilety do kina za doładowanie telefonu od PKO Banku Polskiego.
ZAKOŃCZONA

Bilety do kina za doładowanie telefonu od PKO Banku Polskiego

Wielbiciele kina mają okazję zdobyć bilety do kina za doładowanie od PKO BP. Nie czekaj, zasil telefon i idź na film 2D za 0 zł.

Otwórz Kantor Walutowy w Alior Banku i łap 200 zł do Decathlon.
ZAKOŃCZONA

Otwórz Kantor Walutowy w Alior Banku i łap 200 zł do Decathlon

Narty, rower, pływanie, bieganie. Jakie sport wybierasz? Kantor Walutowy Alior Banku zmotywuje Cię do ruszenia się z kanapy dzięki bonom do Decathlon, które zyskasz przy okazji otwarcia rachunku w kantorze i wymianie walut np. na wakacje po korzystnym kursie. 

Bonus dla Ciebie, czyli 150 zł za aktywność od BGŻ BNP Paribas.
ZAKOŃCZONA

Bonus dla Ciebie, czyli 150 zł za aktywność od BGŻ BNP Paribas

Kolejna ciekawa oferta z Kontem Optymalnym. Nie brałeś udziału we wcześniejszych promocjach? To dobry moment, by skorzystać teraz. Zobacz jaki bonus dla Ciebie ma bank.1  2345  30
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner