Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
 
 
 
 
 


ZAKOŃCZONA
Konto Jakie Chcę z pakietem korzyści
Bank Zachodni WBK przygotował dla nowych klientów bardzo bogatą ofertę. Zobacz ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę. Dopasuj je do swoich potrzeb i stwórz idealny produkt.

do końca: 60 dni
eKonto z premią i 150 zł w prezencie
Nowi Klienci mBanku mogą załapać się na eKonto z premią. 150 zł w prezencie czeka na każdego, kto zechce być właścicielem nowego rachunku. 

ZAKOŃCZONA
"Zbliż się do 200" - świetna oferta konta z bonusem na start
Dzieli Cię kilka kroków od tego, żeby być bogatszym o 200 zł. Zbliż się do 200 zł dzięki promocji Banku Millenium z Kontem 360° lub Kont 360° Student. Prościej zdobytych pieniędzy nie ma.

ZAKOŃCZONA
Konto Jakże Osobiste z premią - 100 zł w gotówce
Konto Jakże Osobiste poleca się zarówno tym, którzy nie lubią przepłacać za prowadzenie rachunku, jak i studentom, którzy to konto mają za 0 zł. Ale przede wszystkim - 100 zł może wpaść Ci do portfela. 

ZAKOŃCZONA
Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%
Konto Mocno Oszczędnościowe pozwoli Ci powiększać środki zgromadzone na rachunku. Pozwól Twoim pieniądzom się pomnażać. 

ZAKOŃCZONA
Do 250 zł w na wyprawkę do Biedronki
Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami i każdy rodzic wie, że wydatki będą spore. Może warto więc zdobyć dodatkowe 250 zł w do Biedronki dzięki założeniu karty kredytowej Citibanku?

Konto w pełni korzystne od Eurobanku i 720 zł zwrotu za płatności
Coraz więcej banków zmienia swoją ofertę tak, by ich rachunki osobiste były za darmo. Konto w pełni korzystne ma być właśnie takim produktem, za którego prowadzenie klient nic nie płaci.1  2345  28