Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


 
 
 
 
 


100 zł do Decathlon za 3 transakcje mobilne.
ZAKOŃCZONA

100 zł do Decathlon za 3 transakcje mobilne

Banki prześcigają się w tworzeniu atrakcyjnych, ale i wymyślnych promocji, które przyciągną nowych klientów. Ostatnia oferta T-Mobile Usługi Bankowe pokazuje, że instytucja ta idzie w odwrotnym kierunku, próbując nagrodzić tych, którzy są z nią od jakiegoś czasu.

6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego.
ZAKOŃCZONA

6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego

To już druga edycja popularnej promocji banku BGŻ BNP Paribas, w której do zdobycia są darmowe bilety do Multikina. Sposoby zdobycia nagrody są bardzo proste, a wszystko opiera się tak naprawdę na założeniu darmowego Konta Optymalnego.

Oferta Legimi + ebooki na czytnik Kindle.
ZAKOŃCZONA

Oferta Legimi + ebooki na czytnik Kindle

Miłośnicy ebooków w Polsce mają już możliwość korzystania z abonamentu Legimi na czytnikach Kindle’a. Platforma wprowadziła swoją usługę do sprzętu Amazonu. To wyjątkowa oferta na książkowym rynku!

Citi Priority: możemy zgarnąć 100 zł na start, do 450 zł moneybacku.
ZAKOŃCZONA

Citi Priority: możemy zgarnąć 100 zł na start, do 450 zł moneybacku

Dotychczas Citibank nagradzał za otwarcie konta maksymalnie kwotą 400 zł. Teraz do zgarnięcia jest aż 700 zł! W promocji mogą brać udział zarówno nowi, a w niektórych wypadkach także obecni klienci banku. Ci drudzy mają nawet ułatwioną drogę do zawalczenia o pełną pulę.

2,5% do 200 000 zł na lokacie dla nowych klientów Alior Banku.
ZAKOŃCZONA

2,5% do 200 000 zł na lokacie dla nowych klientów Alior Banku

Na liście ofert Alior Banku do tej pory na próżno można było szukać atrakcyjnych kont oszczędnościowych czy lokat. Ostatnimi czasy instytucja ta proponuje ciekawsze, pod tym względem, możliwości niż dawniej. Jednym z produktów, nad którymi warto się pochylić, jest lokata 2,5% do 200 000 zł dla nowych klientów.

McDonald’s: poranna kawa całkowicie za darmo.
ZAKOŃCZONA

McDonald’s: poranna kawa całkowicie za darmo

Pierwszą rzeczą, o której z samego rana marzy większość z nas, jest kubek lub filiżanka z kawą. McDonald’s po raz kolejny wychodzi naprzeciw pragnieniom swoich klientów. Między 16 a 29 października 2017 roku sieć rozdaje całkowicie darmową kawę.

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł.
ZAKOŃCZONA

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł

Bank Millennium rozpoczął V edycję promocji z oprocentowaniem 2,5% na swoim Koncie Oszczędnościowym Profit. Dodatkowo na start można otrzymać 150 zł. To obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Dzięki temu tekstowi zawiłości regulaminu nie będą przeszkodą, by skorzystać z promocji.1  272829  30
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner