Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


 
 
 
 
 


Zimowy bonus, czyli 200 zł za otwarcie konta + 300 zł do Biedronki.
ZAKOŃCZONA

Zimowy bonus, czyli 200 zł za otwarcie konta + 300 zł do Biedronki

Nowy Rok i nowe świetne promocje. Teraz 200 zł możesz zyskać dzięki promocji BGŻ BNP Paribas. Sięgnij po Zimowy bonus. 

140 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląskiego.
ZAKOŃCZONA

140 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląskiego

Jak wydać 140 zł? Masz pomysł, ale nie masz tych pieniędzy? Ja wiem skąd je wziąć. I wcale nie trzeba się wysilać. ING rozdaje takie pieniądze za otwarcie konta i aktywne korzystanie z niego. 

Najlepsza karta dla podróżników i 4% zwrotu za transakcje na Booking.
do końca: 46 dni

Najlepsza karta dla podróżników i 4% zwrotu za transakcje na Booking

Fantastyczna oferta dla tych, którzy dużo podróżują i korzystają z booking.com. Masz okazję zyskać zwrot wydanej kwoty. Chcesz wiedzieć jak? Z kartą dla podróżnika. 

Uwolnij się od długów z darmową kartą kredytową Citi Simplicity.
ZAKOŃCZONA

Uwolnij się od długów z darmową kartą kredytową Citi Simplicity

Promocja, którą pokochaliście - powraca. Jeśli posiadasz zadłużenie poza Bankiem Handlowym widoczne w BIK to masz okazję to zmienić. Uwolnij się od długów już dziś. Pomoże Ci w tym karta kredytowa Citi Simplicity.

Skocz po premię – odbierz 180 zł w bonach do Żabki i Freshmarket.
ZAKOŃCZONA

Skocz po premię – odbierz 180 zł w bonach do Żabki i Freshmarket

Ile razy wskakujesz na szybkie zakupy do Żabki? Wydajesz tam raczej drobne kwoty? Dzięki najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas zyskujesz. Skorzystaj z najnowszej oferty i odbierz 180 zł w bonach do Żabki i Freshmarket. 

Sięgnij po bon na empik.com od Internetowykantor.pl.
ZAKOŃCZONA

Sięgnij po bon na empik.com od Internetowykantor.pl

Planujesz zimowe szaleństwo na stoku poza Polską? Będziesz potrzebować gotówki w obcej walucie? Jeszcze przez 4 dni możesz skorzystać z oferty internetowegokantoru.pl i zdobyć bon na empik.com.

200 zł na Nowy Rok z Millenium Bankiem.
ZAKOŃCZONA

200 zł na Nowy Rok z Millenium Bankiem

Promocyjny zawrót głowy. Pula nagród i bonusów dzięki którym możesz się wzbogacić nieustannie rośnie. Tym razem Bank Millenium oferuje 200 zł na Nowy Rok.1  2345  30
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner