Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
 
 
 
 
 


140 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląskiego.
do końca: 9 dni

140 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląskiego

Jak wydać 140 zł? Masz pomysł, ale nie masz tych pieniędzy? Ja wiem skąd je wziąć. I wcale nie trzeba się wysilać. ING rozdaje takie pieniądze za otwarcie konta i aktywne korzystanie z niego. 

Najlepsza karta dla podróżników i 4% zwrotu za transakcje na Booking.
do końca: 253 dni

Najlepsza karta dla podróżników i 4% zwrotu za transakcje na Booking

Fantastyczna oferta dla tych, którzy dużo podróżują i korzystają z booking.com. Masz okazję zyskać zwrot wydanej kwoty. Chcesz wiedzieć jak? Z kartą dla podróżnika. 

Uwolnij się od długów z darmową kartą kredytową Citi Simplicity.
do końca: 60 dni

Uwolnij się od długów z darmową kartą kredytową Citi Simplicity

Promocja, którą pokochaliście - powraca. Jeśli posiadasz zadłużenie poza Bankiem Handlowym widoczne w BIK to masz okazję to zmienić. Uwolnij się od długów już dziś. Pomoże Ci w tym karta kredytowa Citi Simplicity.

Skocz po premię – odbierz 180 zł w bonach do Żabki i Freshmarket.
ZAKOŃCZONA

Skocz po premię – odbierz 180 zł w bonach do Żabki i Freshmarket

Ile razy wskakujesz na szybkie zakupy do Żabki? Wydajesz tam raczej drobne kwoty? Dzięki najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas zyskujesz. Skorzystaj z najnowszej oferty i odbierz 180 zł w bonach do Żabki i Freshmarket. 

Sięgnij po bon na empik.com od Internetowykantor.pl.
ZAKOŃCZONA

Sięgnij po bon na empik.com od Internetowykantor.pl

Planujesz zimowe szaleństwo na stoku poza Polską? Będziesz potrzebować gotówki w obcej walucie? Jeszcze przez 4 dni możesz skorzystać z oferty internetowegokantoru.pl i zdobyć bon na empik.com.

200 zł na Nowy Rok z Millenium Bankiem.
ZAKOŃCZONA

200 zł na Nowy Rok z Millenium Bankiem

Promocyjny zawrót głowy. Pula nagród i bonusów dzięki którym możesz się wzbogacić nieustannie rośnie. Tym razem Bank Millenium oferuje 200 zł na Nowy Rok.

Rachunek firmowy i 300 zł na start + darmowy terminal przez rok.
ZAKOŃCZONA

Rachunek firmowy i 300 zł na start + darmowy terminal przez rok

Klienci pytają Cię, kiedy pojawi się w Twojej firmie możliwość płacenia kartą? Odwlekasz to jak najdłużej się ta w obawie przed kosztami? Jest na to sposób. Załóż konto firmowe, weź 300 zł na start i odbierz terminal za 0 zł przez 12 miesięcy.1  2345  30
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner