Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
 
 
 
 
 


do końca: 380 dni
Najlepsza karta dla podróżników i 4% zwrotu za transakcje na BOOKING
Fantastyczna oferta dla tych, którzy dużo podróżują i korzystają z booking.com. Masz okazję zyskać zwrot wydanej kwoty. Chcesz wiedzieć jak? Z kartą dla podróżnika. 

do końca: 4 dni
Uwolnij się od długów z darmową kartą kredytową Citi Simplicity
Posiadasz zadłużenie poza Bankiem Handlowym widoczne w BIK? Masz okazje to zmienić. Uwolnij się od długów już dziś. Pomoże Ci w tym karta kredytowa Citi Simplicity.

Powrót STUDENCIAKA – bilet miesięczny w Kolejach Śląskich za 1 zł
Rozpoczęcie roku akademickiego zbliża się wielkimi krokami. Koleje Śląskie zachęcają tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze studiowaniem do skorzystania z promocji. Przetestuj Studenciaka i zobacz czy Tobie też, jeśli w drogę to tylko pociągiem.

ZAKOŃCZONA
Darmowa książka od mBanku
Dla tych, którzy kochają szelest papieru, zapach farby drukarskiej mamy coś ekstra. Rodzica, opiekuna, nauczyciela, każdego, kto chce przybliżyć tajniki matematyki najmłodszym powinna zainteresować darmowa książka od mBanku. Zobacz, co zrobić, żeby była ona Twoja. 

ZAKOŃCZONA
Aktywnie z bankiem - 300 zł dla młodych do OK System
Dobra kondycja to podstawa. Dlatego bank chce Cię zachęcić młodych do ćwiczeń. Bądź w dobrej formie dzięki promocji Aktywnie z bankiem, łap 300 zł na treningi w siłowniach OK System. 

do końca: 13 dni
Karta i odkładanie w Twoim stylu i 120 zł bonusu
Początek roku to dobry czas na rozpoczęcie oszczędzania. Zwłaszcza, jeśli bank oferuje Ci 120 zł na start. Sprawdź promocję Karta i odkładanie w Twoim stylu, a 120 zł może być Twoje.

ZAKOŃCZONA
Ogarnij 100 zł na Allegro od PKO BP dla Młodych
Poczuj zew wolności i otwórz Konto dla Młodych w PKO BP i ogarnij dodatkową 100 zł na Allegro. Co Ty na to?1  2345  28