Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


 
 
 
 
 


Sport za zero w Inteligo! - konto osobiste.
ZAKOŃCZONA

Sport za zero w Inteligo! - konto osobiste

Bank Inteligo przygotował specjalną promocję konta indywidualnego dla osób uprawiających sport. Sprawdźmy, dlaczego warto zainteresować się tą ofertą.

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne.
ZAKOŃCZONA

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne

Idea Bank jest kolejnym bankiem, który oferuje swoim klientom indywidualnym bezpłatne konto osobiste. Czym w takim razie wyróżnia się na tle innych banków?

Alior Bank: oferta Konta Wyższej Jakości.
ZAKOŃCZONA

Alior Bank: oferta Konta Wyższej Jakości

Alior Bank już od jakiegoś czasu promuje swoją nową ofertę z zakresu kont osobistych. Konto Wyższej Jakości, jak informuje bank, jest skierowane do osób ceniących gwarancję. Na co możemy liczyć otwierając konto osobiste w tym banku?

Bank ING: konto osobiste Direct w promocji.
ZAKOŃCZONA

Bank ING: konto osobiste Direct w promocji

Jak najkrócej można opisać nową ofertę konta osobistego Direct? Jest to konto, które ściśle związane jest z bankowością internetową, kontem oszczędnościowym na dogodnych warunkach oraz jedną kartą dla wielu walut. Najważniejszym punktem, który powinien nas przekonać do założenia konta osobistego jest możliwość zyskania nawet 1100 zł! Przyjrzyjmy się bliżej warunkom umowy.

PKO Bank Polski: nowa oferta konta indywidualnego – PKO Konto za Zero.
ZAKOŃCZONA

PKO Bank Polski: nowa oferta konta indywidualnego – PKO Konto za Zero

PKO Bank Polski jest kolejnym bankiem, który chce przyciągnąć klientów ciekawą propozycją prowadzenia konta osobistego za 0 zł. Przyjrzyjmy się bliżej warunkom tej umowy.

Nest Bank: oferta konta dla klientów indywidualnych.
ZAKOŃCZONA

Nest Bank: oferta konta dla klientów indywidualnych

Nest Bank przygotował dla swoich klientów ofertę darmowego konta osobistego. Sprawdźmy, co oferuje nam Nest Konto.

Allegro wraz z Citibankiem rozdają GRATIS vouchery o wartości 400 zł.
ZAKOŃCZONA

Allegro wraz z Citibankiem rozdają GRATIS vouchery o wartości 400 zł

Allegro zdecydowało się na współpracę z Citibankiem. Stworzyli razem niezwykle ciekawą i atrakcyjną finansowo ofertę. Rozdają vouchery o łącznej wartości 400 zł, które można wykorzystać w serwisie Allegro.pl na dowolne zakupy. Sprawdź warunki uczestnictwa w promocji.1  26272829  30
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner