Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
 
 
 
 
 


ZAKOŃCZONA
Oferta Legimi + ebooki na czytnik Kindle
Miłośnicy ebooków w Polsce mają już możliwość korzystania z abonamentu Legimi na czytnikach Kindle’a. Platforma wprowadziła swoją usługę do sprzętu Amazonu. To wyjątkowa oferta na książkowym rynku!

ZAKOŃCZONA
Citi Priority: możemy zgarnąć 100 zł na start, do 450 zł moneybacku
Dotychczas Citibank nagradzał za otwarcie konta maksymalnie kwotą 400 zł. Teraz do zgarnięcia jest aż 700 zł! W promocji mogą brać udział zarówno nowi, a w niektórych wypadkach także obecni klienci banku. Ci drudzy mają nawet ułatwioną drogę do zawalczenia o pełną pulę.

ZAKOŃCZONA
2,5% do 200 000 zł na lokacie dla nowych klientów Alior Banku
Na liście ofert Alior Banku do tej pory na próżno można było szukać atrakcyjnych kont oszczędnościowych czy lokat. Ostatnimi czasy instytucja ta proponuje ciekawsze, pod tym względem, możliwości niż dawniej. Jednym z produktów, nad którymi warto się pochylić, jest lokata 2,5% do 200 000 zł dla nowych klientów.

ZAKOŃCZONA
McDonald’s: poranna kawa całkowicie za darmo
Pierwszą rzeczą, o której z samego rana marzy większość z nas, jest kubek lub filiżanka z kawą. McDonald’s po raz kolejny wychodzi naprzeciw pragnieniom swoich klientów. Między 16 a 29 października 2017 roku sieć rozdaje całkowicie darmową kawę.

ZAKOŃCZONA
2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł
Bank Millennium rozpoczął V edycję promocji z oprocentowaniem 2,5% na swoim Koncie Oszczędnościowym Profit. Dodatkowo na start można otrzymać 150 zł. To obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Dzięki temu tekstowi zawiłości regulaminu nie będą przeszkodą, by skorzystać z promocji.

ZAKOŃCZONA
Konto Optymalne w BGŻ PNB Paribas
Konto Optymalne  to klasyczne, darmowe konto optymalizujące koszty utrzymania do 0 zł. Przeznaczone dla osób od 18 roku życia aktywnie korzystających z karty płatniczej. Bank nie wymaga stałych wpływów na konto, co w zmieniającym się świecie jest dość istotne dla młodych ludzi próbujących odnaleźć swoją stabilizację na rynku.

ZAKOŃCZONA
Credit Agricole: do 200 zł premii za założenie konta
Do 30.09.2017 r. obowiązuje promocja “Polacy wybierają Credit Agricole”, w której bank rozdaje do 200 zł premii za założenie konta. Wystarczy spełnić warunki i… zdążyć na czas - zanim skończy się wrzesień, a wraz z nim akcja promocyjna. Jak otrzymać od banku 200 zł za darmo?1  252627  28