Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


 
 
 
 
 


BGŻ BNP Paribas bony do H&M i do 300 zł za transakcje mobilne.
ZAKOŃCZONA

BGŻ BNP Paribas bony do H&M i do 300 zł za transakcje mobilne

BGŻ BNP Paribas zazwyczaj prowadzi wiele promocji jednocześnie, a od lat zainteresowanie ofertą banku budzi sporo pozytywnych emocji nowych oraz aktualnych klientów. Tak jest i tym razem. Bank uruchomił bowiem promocję, dzięki której można zyskać bon o wartości 100 zł do sklepów popularnej sieci H&M.

BZWBK: 30 zł do sklepów Żabka i Freshmarket dla użytkowników Android Pay.
ZAKOŃCZONA

BZWBK: 30 zł do sklepów Żabka i Freshmarket dla użytkowników Android Pay

Trwa atrakcyjna promocja dla użytkowników płatności Android Pay, a przy okazji posiadaczy karty Banku Zachodniego WBKZ. Klienci mogą zyskać bon podarunkowy o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepach sieci Żabka oraz Freshmarket. Warunki, jakie trzeba spełnić, są niezwykle proste!

TAPnij KASĘ: 50 zł za 5 płatności i 1000 zł.
ZAKOŃCZONA

TAPnij KASĘ: 50 zł za 5 płatności i 1000 zł

Alior Bank i Google ponownie złączyli siły. Trwa interesująca promocja dla użytkowników Android Pay. W zamian za wykonanie pierwszych w życiu transakcji za pomocą tej aplikacji, klienci banku mogą zgarnąć nawet 50 zł premii, a dla najaktywniejszych przewidziano dodatkowe 1000 zł w gotówce!

Raiffeisen POLBANK oferuje klientom Wymarzone Auto.
ZAKOŃCZONA

Raiffeisen POLBANK oferuje klientom Wymarzone Auto

Raiffeisen POLBANK przygotował bardzo interesującą ofertę dla klientów indywidualnych. O czym mowa? Wymarzone Auto – oferta dla wszystkich zmotoryzowanych osób, które chcą się cieszyć możliwością posiadania wysokiej jakości samochodu. Zainteresowani? Przyjrzyjmy się bliżej tej ofercie.

Credit Agricole: konto PROSTOoszczędzające PLUS?.
ZAKOŃCZONA

Credit Agricole: konto PROSTOoszczędzające PLUS?

Bank Credit Agricole uruchomił nową promocję „Polacy wybierają Credit Agricole”, które kusi potencjalnych klientów zyskiem nawet 200 zł. Sprawdźmy, jakie warunki należy spełnić, by otrzymać zwrot oraz co jeszcze wiąże się z umową na to konto osobiste.

Bank Millenium: nowa promocja konta osobistego - Konto 360°.
ZAKOŃCZONA

Bank Millenium: nowa promocja konta osobistego - Konto 360°

Od jakiegoś czasu możemy zauważyć pojawiającą się w telewizji reklamę banku Millenium. Chodzi o reklamę konta osobistego Konto 360°. Sprawdźmy, co kryję się pod tą nazwą.

Eurobank: nowa propozycja konta osobistego – Konto Active.
ZAKOŃCZONA

Eurobank: nowa propozycja konta osobistego – Konto Active

Eurobank przygotował nową ofertę dla klientów indywidualnych: konto osobiste Active. Oferta kusi klientów możliwością zwrotu rocznie kwoty 720 zł. Sprawdźmy, w jaki sposób możemy otrzymać taką kwotę oraz co możemy jeszcze zyskać otwierając konto Active.Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner