Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
 
 
 
 
 


200 zł na ZALANDO od Bank Millennium.
ZAKOŃCZONA

200 zł na ZALANDO od Bank Millennium

Bank Millennium znowu oferuje premię za wyrobienie karty kredytowej. Klienci mogą otrzymać aż 200 złotych na zakupy w Zalando. Promocja skierowana jest do osób korzystających obecnie z produktów Banku. Ubiegła edycja tej oferty cieszyła się sporą popularnością, czy i tym razem promocja okaże się hitem?

Citi Priority i premia do 700 zł.
ZAKOŃCZONA

Citi Priority i premia do 700 zł

Citibank już nie raz proponował bardzo ciekawe oferty, ale tym razem przeszedł samego siebie! Po rewelacyjnej promocji konta osobistego, przyszła pora na możliwość zyskania dodatkowych 700 złotych premii z kontem Citi Priority! Jak tego dokonać? Jakie warunki należy spełnić?

BGŻ BNP Paribas i 200 zł do empik.com.
ZAKOŃCZONA

BGŻ BNP Paribas i 200 zł do empik.com

BGŻ BNP Paribas kolejny raz zaskakuje świetną promocją związaną z kartą kredytową tej instytucji. Po spełnieniu prostych warunków można zgarnąć kartę podarunkową o wartości 200 zł do empik.com.

Kantor Walutowy Alior Bank daje 50 zł.
ZAKOŃCZONA

Kantor Walutowy Alior Bank daje 50 zł

Alior Bank oferuje ostatnio wiele interesujących promocji. Tym razem przygotował ofert o nazwie „Cyberzakupy”, w której można zyskać aż 50 zł premii przy okazji zagranicznych zakupów dokonywanych przez internetowy kantor walutowy. Trzeba się jednak spieszyć, nagroda czeka na zaledwie 1000 najszybszych osób!

Lokata Bezkompromisowa i 80 zł cashbacku.
ZAKOŃCZONA

Lokata Bezkompromisowa i 80 zł cashbacku

Ruszyła kolejna promocja związana z założeniem Lokaty Bezkompromisowej oprocentowanej na 2,7% w BGŻOptima. Do zgarnięcia jest 80 zł premii w gotówce. Warunki, które należy spełnić są bardzo proste. Przeszkodą może być jednak jeden ważny aspekt: oferta dostępna jest do 19 listopada 2017 r, a z promocyjnej lokaty będzie mogło skorzystać zaledwie 1000 osób!

Karta podarunkowa do Ikea od BGŻ BNP Paribas.
ZAKOŃCZONA

Karta podarunkowa do Ikea od BGŻ BNP Paribas

To kolejna tego typu promocja BGŻ BNP Paribas. Tym razem nagrodą za założenie Konta Optymalnego oraz spełnienie kilku prostych warunków jest karta podarunkowa do Ikei o wartości 100 zł. Na stole leży ponadto 300 zł zwrotu za wykonanie transakcji mobilnych. Co trzeba zrobić, aby sięgnąć po atrakcyjny bonus?

Aktualna oferta lokat Idea Banku.
ZAKOŃCZONA

Aktualna oferta lokat Idea Banku

Lokaty oraz konta oszczędnościowe Idea Banku od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Instytucja stara się wciąż udoskonalać swoją ofertę i wychodzić z nią naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Wiele z kont lokacyjnych Idea Banku stało się już marką samą w sobie, a dzięki wysokiemu oprocentowaniu wyróżniają się na rynku.Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner