Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
 
 
 
 
 


Konto optymalne na karnawał i 200 zł do portfela.
ZAKOŃCZONA

Konto optymalne na karnawał i 200 zł do portfela

Świetny sposób na zyskanie 200 zł to oferta "Konto Optymalne na karnawał" . Jak inne promocje BGŻ BNP Paribas warunki są banalne, ale promocyjnych rachunków mało, więc warto się spieszyć. 

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 3% dla oszczędnych.
ZAKOŃCZONA

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 3% dla oszczędnych

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego to oferta jaką proponuje Bank PEKAO. Jeśli masz chrapkę rozpocząć Nowy Rok od zarabiania na promocjach bankowych to ta oferta na pewno Ci się spodoba. 

Kolejna bombowa okazja od mBanku dla firm.
ZAKOŃCZONA

Kolejna bombowa okazja od mBanku dla firm

Świetna oferta od mBanku. Przedsiębiorco, nie czekaj tylko przenoś swoje konto. Teraz 100 zł od mBanku dla firm. Bierz, jak dają. 

300 zł do Biedronki z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas.
ZAKOŃCZONA

300 zł do Biedronki z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

A gdybyś tak mógł zyskać 300 zł do Biedronki? Teraz masz taką możliwość z kartą kredytową od BGŻ BNP Paribas.

eKonto z premią i 140 zł w prezencie.
ZAKOŃCZONA

eKonto z premią i 140 zł w prezencie

Nowi Klienci mBanku mogą załapać się na eKonto z premią. 140 zł w prezencie czeka na każdego, kto zechce być właścicielem nowego rachunku. 

400 zł na kartę Moja Biedronka z kredytówką Citi Simplicity.
ZAKOŃCZONA

400 zł na kartę Moja Biedronka z kredytówką Citi Simplicity

Gratka dla tych, którzy robią zakupy w Biedronce i chcą zyskać dodatkowe pieniądze na zakupy. Teraz z kartą kredytową Citi Handlowy dostaniesz 400 zł na kartę Moja Biedronka.

Citi Priority z pakietem korzyści i 150 zł na start.
ZAKOŃCZONA

Citi Priority z pakietem korzyści i 150 zł na start

Jak mieć konto na zawsze bez opłat za podstawowe usługi? Wystarczy założyć konto Citi Priority z pakietem korzyści, a poza darmowym rachunkiem masz szansę na 150 zł bonusu. 1  2345  30
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner