Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
 
 
 
 
 


Gdzie można płacić BLIKiem? – lista sklepów
BLIK -  tajemnicze 4 litery. Wiesz, co one oznaczają i jak to "ugryźć'? Wiele osób z niego korzysta i docenia. Dzięki niemu płacenie stało się jeszcze łatwiejsze. Co to jest ten BLIK, jak z niego korzystać i gdzie? Przeczytaj, a wszystko będzie jasne. 

ZAKOŃCZONA
Korzystaj i zyskaj - 200 zł za aktywność z Kontem Optymalnym
Kolejna ciekawa promocja, dzięki której zdobyć możesz aż 200 zł. Korzystaj i zyskaj dzięki otwarciu Konta Optymalnego i po spełnieniu bardzo prostych warunków. Spesz się, ilość kont z bonusem ograniczona.

ZAKOŃCZONA
Bankowanie na smartphonie i 20 zł do kieszeni
Kolejny bank dołącza do grona tych, którzy promują płatności inne niż tradycyjne. Bankowanie na smartphonie pozwala Ci zyskać 20 zł od Citi Banku. Zainteresowany?

ZAKOŃCZONA
Zyskaj nawet 3x20 zł do Empiku
Fani zakupów w Empiku i łowcy okazji czytajcie uważnie. Zyskaj ekartę na 2o zł do Empiku, po taką nagrodę możesz sięgnąć 3 razy, więc bonus się zwiększa. Pomyśl o prezentach już dziś i zapłać za nie mniej. 

ZAKOŃCZONA
Zgarnij premię z eKontem - 300 zł na Ciebie czeka
300 zł – tyle czeka na tych, którzy skorzystają z najnowszej propozycji mBanku w promocji Zgarnij premię z eKontem.

ZAKOŃCZONA
ZA DARMO kawa w MC Donald`s
Miłośniku kawy! Teraz swoja ulubioną porcję kofeiny możesz mieć za darmo dzięki promocji McDonald`s. Jaką wybierasz?

do końca: 3 dni
200 zł do Ikea z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas
W każdym polskim domu znajdziesz coś z Ikea. Pokochaliśmy ten sklep. Idąc tam, mimo mocnego postanowienia, zawsze coś wpadnie nam w ręce. A gdyby tak mieć dodatkowe 200 zł do Ikea i wydać jej bez wyrzutów sumienia?1  2345  28