Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
 
 
 
 
 


100 zł za terminal płatniczy z BIZnest Kontem dla firm.

100 zł za terminal płatniczy z BIZnest Kontem dla firm

Wybór kont firmowych jest duży, dlatego warto korzystać z tej oferty, która pozwala Ci zdobyć dodatkowe profity. Właśnie taka promocja czeka w Nest Banku, 100 zał za terminal płatniczy z BIZ Nest Kontem dla firm. 

Lokata Happy z promocyjnym oprocentowaniem – 4%.

Lokata Happy z promocyjnym oprocentowaniem – 4%

Ucieszy Cię oszczędzanie z Idea Bankiem. Lokata Happy to wysokie oprocentowanie bez utraty odsetek. Dobra opcja!

Nest Konto z bonusem dla aktywnych.
ZAKOŃCZONA

Nest Konto z bonusem dla aktywnych

Powróciła promocja Nest Banku. Teraz znowu Nest konto z bonusem dla aktywnych w ilości 650 sztuk. 150 zł jest w zasięgu Twojej ręki, ale pospiesz się, bo te konta znikają w momencie. 

Trenuj za darmo z BGŻ BNP Paribas.
ZAKOŃCZONA

Trenuj za darmo z BGŻ BNP Paribas

Czy marzysz o rozpoczęciu regularnych ćwiczeń? Masz zawsze masę pilniejszych wydatków i kupno karnetu na siłownię odkładasz na lepsze czasy? Teraz koniec wymówek. Trenuj za darmo dzięki BGŻ BNP Paribas i OK System. Taka oferta to doskonała okazja, żeby doskonale poczuć się dzięki ćwiczeniom.

Konto Jakie Chcę z bonusami.
do końca: 9 dni

Konto Jakie Chcę z bonusami

Konto Jakie Chcę z bonusami to szansa świetna oferta dla tych, którzy lubią nie kończące się profity. Pozwoli Ci ono systematycznie zdobywać dodatkowe pieniądze, a przy tym za jego prowadzenie nic nie zapłacisz. 

Konto na miarę Twoich potrzeb i 320 zł premii.
ZAKOŃCZONA

Konto na miarę Twoich potrzeb i 320 zł premii

Konto na miarę możesz uszyć teraz z Bankiem BGŻ BNP Paribas. To niepowtarzalna okazja, żeby zdobyć dzięki temu rachunkowi aż 320 zł. To rekordowo dużo. 

Konto optymalne na karnawał i 200 zł do portfela.
ZAKOŃCZONA

Konto optymalne na karnawał i 200 zł do portfela

Świetny sposób na zyskanie 200 zł to oferta "Konto Optymalne na karnawał" . Jak inne promocje BGŻ BNP Paribas warunki są banalne, ale promocyjnych rachunków mało, więc warto się spieszyć. 1  2345  30
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner