Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego

To już druga edycja popularnej promocji banku BGŻ BNP Paribas, w której do zdobycia są darmowe bilety do Multikina. Sposoby zdobycia nagrody są bardzo proste, a wszystko opiera się tak naprawdę na założeniu darmowego Konta Optymalnego.

6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego
2017-11-27
TRWA DO 2017-11-27
ZAKOŃCZONA

Oferta znajdzie uznanie szczególnie w oczach kinomaniaków, którzy biorą udział w konkursach czy loteriach z nagrodami w postaci darmowych biletów do kina. Tym razem chodzi o 6 takich wejściówek.

Kto może uczestniczyć w promocji?


Przede wszystkim pełnoletnia osoba. BGŻ BNP Paribas stawia również warunek, że musi to być nowy klient banku lub ktoś, kto w półrocznym okresie poprzedzającym złożenie wniosku o otwarcie rachunku w ramach opisywanej promocji nie posiadał oraz nie współposiadał konta osobistego we wspomnianym banku.

Zasady promocji


By skorzystać z oferty należy zarejestrować się na stronie promocji, następnie złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego i najpóźniej do 17 listopada 2017 roku podpisać umowę z bankiem, a także zawnioskować o wydanie karty płatniczej połączonej z rachunkiem.

Kolejno, w listopadzie i grudniu 2017 roku oraz w styczniu 2018 dokonać za pomocą karty płatności na łączną kwotę 200 zł, a także zadbać w każdych z tych miesięcy o wpływ na konto rzędu 1000 zł, przy czym nie może on pochodzić z innego rachunku klienta w BGŻ BNP Paribas czy BGŻ Optima oraz nie może być to wpłata uiszczona gotówką w oddziale banku.

Dopuszczalne jest jednak przelanie środków ze swojego osobistego konta, tyle, że z innego banku. Co ważne, do promocji kwalifikują się wyłącznie konta, które zostały otwarte na wniosek złożony przez internet.

Sposób otrzymania biletów


Po łącznym spełnieniu wyżej wymienionych warunków przyjdzie czas na rozliczenie się z promocji. Klient otrzyma bony. Każdy z nich będzie mógł wymienić w kasie kina na dwa bilety. Bank o przyznaniu voucherów powiadomi mailem (do 19 grudnia, 15 stycznia i 19 lutego), natomiast same bony zostaną dostarczone SMS-em w postaci specjalnych kodów. Terminy ich przekazania to kolejno 5 i 31 stycznia 2018 roku (za listopad i grudzień) oraz 28 lutego 2018 roku (za styczeń).

Kody mają ważność do 30 czerwca 2018 roku. Promocja będzie dostępna do 31 października 2017 roku lub do wyczerpania puli tysiąca wniosków. Bank zapewnia, że w przypadku braku możliwości składania kolejnych zgłoszeń pod wpływem dużego zainteresowania klientów, stosowna informacja znajdzie się na jego oficjalnej stronie internetowej. Bilety pozwalają wziąć udział w seansie 2D w kinach sieci Multikino oraz Silver Screen.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas


Warto w skrócie opisać konto, które należy założyć, aby wziąć udział w promocji. Rachunek jest bezwarunkowo darmowy, otrzymana do niego karta – również. Do jego głównych cech należą ponadto bezpłatne przelewy krajowe Elixir zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej, a także darmowe wypłaty gotówki z bankomatów, ale tylko z tych firmowanych siecią BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (za skorzystanie z pozostałych zapłacimy 5 zł).


6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner