Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
400 zł na zakupy na Allegro

Nie pozwól, by tak atrakcyjna oferta przeszła Ci koło nosa. Każdy kto lubi zakupy na Allegro powinien przeczytać ten wpis do końca, bo BGŻ BNP Paribas proponuje coś ekstra. 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową może być Twoje.

400 zł na zakupy na Allegro
2019-02-06
TRWA DO 2019-03-31
53

Twoje korzyści:

  • 4 x 100 zł na zakupy na Allgero,

  • 5000 punktów w programie mamBONUS.


Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 1.02.2019 r. do 31.03.2019 r. lub do osiągnięcia 4000 uczestników promocji.

Dla kogo promocja?


W promocji mogą wziąć udział osoby, które na 18 miesięcy przed podpisaniem umowy o kartę kredytową banku nie były jej właścicielami.

Łap promocję!400 zł na zakupy na Allegro – jak je zdobyć?


Pierwszym krokiem w drodze po vouchery do wykorzystania na zakupy, jest przejście na stronę promocji i wypełnienie krótkiego formularza, w którym podasz imię, nazwisko oraz numer telefonu. Ważne, żeby wyrazić także niezbędne zgody marketingowe. Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na kontakt przedstawiciela z banku.

Kiedy karta będzie już u Ciebie, kolejny etap to spełnienie warunków regulaminu.

Przez pierwsze 4 miesiące następujące po miesiącu podpisania umowy o kredytówkę wystarczy, że nową kartą wykonasz jedną lub więcej transakcji o minimalnej wartości 1000 zł w każdym z nich, a 100 zł do wydania na Allegro będzie Twoje. I tak aż 4 razy.
PRZYKŁAD: otrzymałeś kartę w lutym, pierwszym miesiącem, w którym powinieneś zrobić transakcję na minimum 1000 zł jest marzec i tak do czerwca.

UWAGA!

Bank zastrzega sobie jednak jakie transakcje kartą będą premiowane. Karty podarunkowe, czyli 400 zł na zakupy na Allegro zdobędziesz płacąc za zakupy online lub stacjonarnie, jednak jeśli doładowałabyś kartą np. wirtualny portfel lub zapłacisz kartą za rachunki, wtedy operacje te będą nie zaliczone.

Co ciekawe, wypłacając pieniądze z bankomatu za pośrednictwem kredytówki lub robiąc przelewy z rachunku karty zbliżą Cię do nagrody. Jednak tutaj uważaj, bo za tego typu operacje bank naliczy dodatkowe opłaty - 4,9% od wypłacanej kwoty, ale nie mniej niż 10 zł. To spory koszt. Co gorsza, pamiętaj, że okres bezodsetkowy nie obowiązuje w przypadku tego typu transakcji.

Jeśli w którymś z „promocyjnych miesięcy” nie zrobisz wymaganych płatności uprawniających do zdobycia promocji – nie martw się – nie tracisz tego prawa w kolejnym z miesiącu.

Kiedy vouchery będą Twoje?


Jak już wspominaliśmy, masz szansę na 400 zł na zakupy na Allegro. To spora kwota, za którą da się kupić kilka atrakcyjnych produktów, albo spełnić drobne zachcianki.

Nagroda trafi do Ciebie, jeśli zarejestrujesz się dodatkowo na stronie www.mambinus.pl do 2 miesięcy od jej udostępnienia dla Ciebie, a powinno to nastąpić do 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, w którym zdobędziesz prawo do nagrody.

Do zarejestrowania się w promocji będą Ci potrzebne:

  • identyfikator klienta,

  • PESEL.


Podczas rejestracji utworzysz swój identyfikator, którym będzie e-mail oraz hasło dostępu do strony internetowej.

400 zł na Allegro, jak je wykorzystać?


Karta podarunkowa do wykorzystania na najpopularniejszym serwisie internetowym będzie ważna do 15.02.2020 r.Łap promocję! 

Przez RRSO nalezy rozumiec rzeczywista roczna stope oprocentowania obliczona dla reprezentatywnego przykładu na dzien 04.01.2019 r. Wynosi 14,29%.

 

Jak to zrobić?
KROK 1
Wypełnij formularz rejestracyjny.
KROK 2
Podpisz umowę.
KROK 3
Przez 4 miesiące rób kredytówką transakcje na minimum 1000 zł.
KROK 4
Zaszalej na zakupach dzięki voucherom na Allegro.


400 zł na zakupy na Allegro
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner