Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


300 zł w gotówce i darmowa karta Citi Simplicity
Nie lubisz promocji, w których banki oferują vouchery? Preferujesz gotówkę, którą wydasz kiedy chcesz i na co chcesz? Darmowa karta i 300 zł od Citibanku mogą Cię zainteresować. Na co wydałbyś dodatkowe środki?

2018-02-21
TRWA DO 2018-05-23
ZAKOŃCZONACitibank przoduje w ofertach, które mają przyciągnąć nowych klientów. Ich aktualna promocja kusi wysokim zwrotem. Dodatkowym atutem jest darmowa karta.

Dla kogo karta Citi Simplicity

Jeśli od 1.05.2015 r. nie byłeś klientem Citibanku, masz minimum 21 lat i dochód na poziomie 1200 zł netto, w obecnej firmie pracujesz  minimum 3 miesiące, karta może być Twoja. Osoby prowadzące działalność, żeby skorzystać z oferty muszą mieć 25 lat, a ich firma powinna istnieć minimum 2 lata. Bank zbada Twoją zdolność kredytową na podstawie np. wyciągu z konta lub zaświadczenia o dochodach.

Łap promocję!


Darmowa karta - to się opłaca

Karta kredytowa to dobra rzecz. Pozawala nawet do 50 dni wykorzystywać pieniądze banku np. na zakupy.My decydujemy ile z przyznanego limitu wykorzystamy. Pamiętając o terminowych spłatach wykorzystanych środków będzie to rzeczywiście darmowa karta. Co zyskujesz z kartą Citi Simplicity?
  • nie musisz płacić rocznej opłaty za kartę,
  • masz bezpłatne powiadomienie sms o transakcjach i aktualnym zadłużeniu,
  • nie zapłacisz za powiadomienia o braku spłaty zadłużenia.
[fusion_popover title="SPRAWDŹ" content="szczegóły promocji" trigger="hover" placement="top" class="" id="" title_bg_color="#92cbd3" content_bg_color="" bordercolor="" textcolor=""] [/fusion_popover]

Skorzystaj z promocji i bierz 300 zł

Zasady otrzymania premii są bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz i czekać na telefon od doradcy, który powie Ci, jak złożyć wniosek i jakie dokumenty będą potrzebne. Kiedy będziesz spisywał wniosek zaznacz konieczne zgody (możesz je anulować po pomyślnym zawarciu umowy). Po otrzymaniu karty pamiętaj o zalogowaniu do systemu bankowości internetowej nie później niż do końca drugiego miesiąca od podpisania umowy. I na koniec, zrób minimum 5 transakcji w pierwszym i drugim miesiącu, po zawarciu umowy. 

Kiedy wypłata premii?

300 zł wpłynie na Twoje konto w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. Poinformowany o tym będziesz przez wiadomość w systemie  bankowości internetowej.   

Łap promocję!


Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10549,91 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 549,91 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 549,91 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 879,16 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 03/01/2018 na reprezentatywnym przykładzie.