Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
2,5% do 200 000 zł na lokacie dla nowych klientów Alior Banku

Na liście ofert Alior Banku do tej pory na próżno można było szukać atrakcyjnych kont oszczędnościowych czy lokat. Ostatnimi czasy instytucja ta proponuje ciekawsze, pod tym względem, możliwości niż dawniej. Jednym z produktów, nad którymi warto się pochylić, jest lokata 2,5% do 200 000 zł dla nowych klientów.

2,5% do 200 000 zł na lokacie dla nowych klientów Alior Banku
2017-11-24
TRWA DO 2018-01-08
ZAKOŃCZONA
Kto z nas nie marzy o tym, by nasze oszczędności z każdym dniem rosły? Możliwość taką dają wysoko oprocentowane konta oszczędnościowe lub lokaty. W przypadku tych pierwszych możemy bez problemu wpłacać lub wypłacać środki wtedy, kiedy chcemy. Jeśli chodzi o lokaty, są one zakładany na dany, sztywno określony okres, a wybranie pieniędzy przed terminem zazwyczaj powoduje stratę odsetek.Kto może skorzystać z lokaty?


Na pierwszy rzut oka propozycja Alior Banku wydaje się bardzo korzystna. Wysokie oprocentowanie, w dodatku dość duża maksymalna kwota i ciekawy okres trwania lokaty. Jest jednak jeden zasadniczy mankament, który utrudni dostęp do usługi wielu chętnym. Chodzi o to, że lokata jest zarezerwowana wyłącznie dla całkowicie nowych klientów, czyli takich, których dane w dniu otwarcia rachunku nie widnieją w bazie banku, a konkretniej klient nie ma jeszcze swojej kartoteki. To spora przeszkoda. Nie raz zdarza się przecież tak, że najpierw zakładamy konto, następnie je likwidujemy pod wpływem gorszej oferty banku czy zmiany cennika, a gdy sytuacja wróci do normy, ponownie stajemy się jego posiadaczami. W tym wypadku, gdyby doszło do czegoś takiego, droga do skorzystania z analizowanej lokaty jest dla nas zamknięta.Okres lokaty


Klient ma do wyboru dwie możliwości: 90 dni (3 miesiące) lub 186 dni (pół roku). Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość rozbicia maksymalnej kwoty, czyli 200 000 zł na kilka drobniejszych lokat. Dzięki temu, jeśli zabraknie nam pieniędzy, będziemy mogli wyciągnąć je z jednego z wielu kont.


Aby skorzystać z oferty, trzeba wypełnić formularz, który znajduje się na oficjalnej stronie Alior Banku. Mamy tutaj do czynienia z dedykowanym wnioskiem, na który możemy przejść za pomocą odpowiedniego linku. Lokatę można zamknąć z kolei zarówno elektronicznie (w sytuacji, gdy posiada się rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy), jak i w placówce banku. Co ważne, nasz depozyt dostępny jest wyłącznie w internecie. Wypowiedzenie umowy wiąże się, co już było wspomniane, ze stratą wypracowanego zysku. Wypłata środków może być zrealizowana jako przelew krajowy tylko po otwarciu konta i pobraniu prowizji zgodnie z taryfą lub w gotówce w oddziale Alior Banku.Czy warto?


Co człowiek, to z pewnością inna opinia na ten temat. Naszym zdaniem warto zastanowić się nad założeniem lokaty w Alior Banku. Tym bardziej, że to jedna z lepszych propozycji tej instytucji w ostatnim czasie. Konkurencja jest spora, ale dużą zaletą tej oferty jest brak konieczności zakładania zwykłego konta rozliczeniowo-oszczędnościowego oraz to, że wszelkie sprawy związane z lokatą można załatwić elektronicznie. 2,5% do 200 000 zł na lokacie dla nowych klientów Alior Banku
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner