Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
200 zł na Nowy Rok z Millenium Bankiem

Promocyjny zawrót głowy. Pula nagród i bonusów dzięki którym możesz się wzbogacić nieustannie rośnie. Tym razem Bank Millenium oferuje 200 zł na Nowy Rok.

200 zł na Nowy Rok z Millenium Bankiem
2019-01-09
TRWA DO 2019-01-28
5

Twoje korzyści:

- 200 zł w gotówce.

Czas trwania promocji


Promocja jest ważna od 8.01.2019 r. do 28.01.2019 r.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJIDla kogo oferta?


Żeby skorzystać z promocji i zyskać 200 zł na Nowy Rok w dniu rozpoczęcia promocji:

  • nie powinieneś być posiadaczem jakiegokolwiek produktu w banku,

  • nie powinieneś być uprawniony do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku jako właściciel, współwłaściciel, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator właściciela konta,

  • wyklucza wzięcie w promocji posiadanie karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej,

  • nie możesz być poręczycielem kredytu lub posiadaczem jednostek Millenium TFI,

  • nie byłeś wcześniej uczestnikiem promocji Konto 360° lub Konto 360° Student.Jak zyskać premię 200 zł na Nowy Rok


200 zł będzie Twoje, jeśli do 28.01.2019 r. złożysz wniosek o konto i kartę z wykorzystaniem strony promocji. Na podpisanie umowy masz czas do 31.01.2019 r.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI
Pamiętaj, aby w czasie składania wniosku o konto wyrazić wszystkie niezbędne zgody marketingowe.

Pierwszą część premii, czyli 50 zł zyskasz aktywując aplikację mobilną oraz zapewniając wpływy na konto w w wysokości minimum 1000 zł. Ważne, być wykonał również chociaż jedną płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Wszystkie te czynności musisz zrobić w lutym 2019 r.

Druga część premii – 150 zł będzie Twoja, jeśli w marcu i kwietniu 2019 r. zasilisz minimum po 1000 zł w każdym z tych miesięcy Twoje nowo konto i zrobisz przynajmniej jedną transakcje kartą lub BLIKIEM.

Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków, nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi Uczestnika prowadzonymi w Banku, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii.

Wypłata nagrody


200 zł na Nowy Rok trafi do Ciebie, jeśli na dzień wypłaty premii Twoje konto będzie dalej aktywne.

Do 18.03.2019 r. po spełnieniu wymagań regulaminu staniesz się szczęśliwym właścicielem pierwszych 50 zł. Natomiast 150 zł zasili Twój rachunek do 20.05.2019 r.

Ile kosztuje konto Konto 360°​


Nowy rachunek absolutnie przez opłat, jeśli spełnisz warunki, które pozwalają Ci zyskać premię, czyli:

  • zapewnisz wpływ na rachunek w kwocie minimum 1000 zł,

  • wykonasz minimum jedną płatność kartą lub BLIKIEM.


Co ciekawe spełnienie warunków, dzięki którym Twoje konto będzie bez opłata, zyskujesz jeszcze dodatkowo kartę bez opłat oraz możliwość wybierania pieniędzy ze wszystkich bankomatów bez dodatkowych kosztów.

Oferta dla oszczędnych


Jeśli masz pieniądze, które chciałbyś, żeby pracowały na siebie to dzięki kontu oszczędnościowemu Banku Millenium możesz to zrobić. Twoje środki (nawet do 200 000 zł) będą oprocentowane 2,7% w skali roku. Bank regularnie odnawia tę promocję, więc można założyć, że przez dłuższy czas Twoje środki będą się właśnie w ten sposób pomnażać.OTWÓRZ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWEJak to zrobić?
KROK 1
Złóż wniosek o konto.
KROK 2
Podpisz umowę.
KROK 3
Zapewnij wpływ na konto i płać kartą i BLIK.
KROK 4
Czekaj na wpływ premii.


200 zł na Nowy Rok z Millenium Bankiem
4 (80%) 1 głosów


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner