Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
140 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląskiego

Jak wydać 140 zł? Masz pomysł, ale nie masz tych pieniędzy? Ja wiem skąd je wziąć. I wcale nie trzeba się wysilać. ING rozdaje takie pieniądze za otwarcie konta i aktywne korzystanie z niego. 

140 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląskiego
2019-01-14
TRWA DO 2019-03-31
67

Twoje korzyści:

  • 100 zł za otwarcie konta,

  • 2 x 20 zł za aktywne korzystanie z konta.


Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 1.01.2019 r. do 31.03.2019 r.

140 zł za otwarcie konta będzie Ci przysługiwało, jeśli w czasie trwania promocji podpiszesz umowę o konto Direct, Komfort lub Mobi (ten ostatni rachunek przeznaczony jest dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia) wraz z kartą.


Dla kogo promocja?


Szansę na bonus mają te osoby, które od 28.02.2017 r. do 31.12.2018 r. nie były właścicielem ani współwłaścicielem kont takich jak: Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi.

Otwarcie konta w ING, ale jakie wybrać?


W pierwszej kolejności musisz zdecydować jaki rachunek osobisty chcesz otworzyć.

Konto Direct - ten rachunek jest idealny dla osób, które większość operacji na rachunku wykonują przez internet.

Konto Mobi - otworzysz je, jeśli masz mniej niż 26 lat. Spodoba Ci się, jeśli z rachunku korzystasz przez telefon.

Bonus dla Ciebie za otwarcie konta w ING (Direct lub Komfort) – warunki do spełnienia


W pierwszej kolejności złóż przez internet wniosek o nowe konto razem z kartą, a następnie podpisz umowę o rachunek osobisty i oszczędnościowy. Do 30.06.2019 r. płać kartą lub BLIKIEM, a suma tych transakcji musi wynieść minimum 1000 zł (jeśli któraś z tych transakcji będzie wycofana lub zwrócona – premia nie zostanie naliczona, nie mogą to tez być wypłaty gotówki). Spełniając te warunki zagwarantujesz sobie bonus w wysokości 100 zł.


Premia za otwarcie kona w ING (Direct i Komfort) i aktywne korzystanie z niego – warunki do spełnienia


100 zł + 2 x 20 zł za aktywność


Chcąc kolejny bonus, dzięki któremu zyskasz dodatkowe 20 zł, do 30.06.2019 r. zrób minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych (akceptowane będą także transakcje konieczne do otrzymania pierwszego bonusu).

Jeśli zakupy online to nie Twoja bajka, a chciałbyś zwiększyć kwotę premii o 20 zł, wystarczy, że także do 30.06.2019 r. Twój nowy rachunek w ING zostanie zasilony kwota 1000 zł tytułem wynagrodzenia. Bank nie uzna wpłat z innych rachunków, których jesteś właścicielem lub wpłat gotówkowych przez wpłatomat czy w oddziale banku.

Robiąc zakupy online i płacąc za nie BLIKEM oraz zlecając wpływ wynagrodzenia na nowe konto, zamiast 20 zł, zyskasz 40 zł, a tym samym łączna kwota premii wyniesie 140 zł.

Wypłata nagrody


Bonus za otwarcie konta w ING dostaniesz po spełnieniu warunków regulaminu do 10.07.2019 r., ale tylko wtedy, jeśli Twój rachunek będzie dalej aktywny.

Otwarcie konta Mobi i premia - warunki do spełnienia


Podobnie, jak w przypadku Konta Direct i Komfort, musisz otworzyć nowy rachunek razem z kartą i kontem oszczędnościowym do 30.03.2019 r. Tutaj pojawiają się różnice.W przypadku konta dla młodych, którzy nie ukończyli 26 roku życia, by zgarnąć 100 zł bonusu muszą oni do 30.04.2019 r. wykonać minimum 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM (wykluczone: transakcje, anulowane, zwrócone, wypłaty gotówki).

Kolejne 20 zł dostaniesz, jeśli dodatkowo do 30.04.2019 r. zrobisz kartą lub BLIKIEM 3 płatności za zakupy przez internet (liczone są transakcje konieczne do spełnienia pierwszego warunku) lub do 30.04.2019 r. dokonasz minimum 2 przelewów na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu), minimalna kwota każdego z tych przelewów to  5 zł każdy. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane. Spełniając oba z oba z tych warunków, zyskasz 40 zł.

Wypłata premii z kontem Mobi


Po spełnieniu warunków regulaminu oczekuj pieniędzy na koncie do 15.05.2019 r. 


Jakie korzyści (poza bonusem) czekają z kontem w ING Banku Śląskim?


Będąc właścicielem jednego z oferowanych rachunków otrzymujesz aplikację mobilną Moje ING, dzięki której na Twoim telefonie będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji bankowości internetowej. Z aplikacji skorzystają właściciele smartfonów z systemem Android, iOS, Windows 8.1 Mobile.

Inny plus to fakt zyskania karty walutowej, pozwalającej płacić kartą Visa zbliżeniowo bez prowizji za przewalutowanie za granicą,

Z "Bonusu na start" ucieszą się Ci, którzy lubią oszczędzać. Możesz zasilić swoje nowe konto oszczędnościowe pieniędzmi, które urosną o 2,5% w sakli roku, oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 miesiące od podpisania umowy.

Dla oszczędnych atrakcyjny będzie także Smart Saver, czyli sposób na automatyczne oszczędzanie z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Za zakupy zapłacisz BLIKEM.

Zyskaj dzięki poleceniom


Kiedy minie miesiąc od otwarcia konta w ING, otwiera się przed Tobą nowa furtka. Zacznij polecać rachunek znajomym i rodzinie, zdobywaj dodatkowe pieniądze.

Aby uzyskać kod promocji będący niepowtarzalnym numerem, który Ty dostaniesz po wypełnieniu wniosku na Moje ING, a tym samym zarejestrujesz się w promocji.

Bank przez tę ofertę chce wynagradzać obecnych klientów, By zyskać unikalny numer masz czas do 11.12.2018 r.Uzyskany kod przekazujesz nowemu klientowi (osoba, która nie miała konta w ING na 12 miesięcy przed złożeniem wniosku) chcącemu otworzyć rachunek w ING.

Ty jako obecny klient otrzymasz 100 zł, jeśli polecona przez Ciebie osoba podpisze umowę o konto (do 11.grudnia 2018 r) i wyrazi zgodę, abyś Ty dostał informację o bonusie, a także wykona transakcję bezgotówkowe kartą na kwotę 300 zł. Ma na to czas do 2 miesięcy kalendarzowych od momentu otwarcia konta.

Osoba polecona także otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 50 zł.

Wszystkie nagrody będą wypłacane od stycznia do kwietnia 2019 r.

 

 

Jak to zrobić?
KROK 1
Złóż wniosek o rachunek osobisty wraz z kartą i kontem oszczędnościowym.
KROK 2
Podpisz umowę.
KROK 3
Płać kartą lub BLIKIEM oraz zapewnij wpływ wynagrodzenia.
KROK 4
Czekaj na wypłatę premii.


140 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląskiego
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner