Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 3% dla oszczędnych

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego to oferta jaką proponuje Bank PEKAO. Jeśli masz chrapkę rozpocząć Nowy Rok od zarabiania na promocjach bankowych to ta oferta na pewno Ci się spodoba. 

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 3% dla oszczędnych
2019-01-31
TRWA DO 2019-04-30
89

Twoje korzyści:

  • 100 zł w gotówce,

  • 3% przez 6 miesięcy na koncie oszczędnosciowym.


Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 14.01.2019 r. do 30.04.2019 r.Łap promocję!Dla kogo promocja?


Z oferty mogą skorzystać osoby, które nie były związane z bankiem, jako właściciele lub współwłaściciele rachunku płatniczego, rachunku oszczędnościowego, lokaty terminowej między 1.07.2018 r. a 31.12.2018 r.

Jednak jest dobra wiadomość dla tych, którzy posiadają jakiś produkt w Banku PEKAO, ale z niego nie korzystają. Jeśli średnie miesięczne saldo rachunków równe jest od 0 zł – 50 zł, także możesz skorzystać z oferty o zyskać 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego.

Jak dostać 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego?


Korzystając ze strony promocji złóż wniosek o Konto Przekorzystne, Świat Premium, Eurokonto Prestiżowe razem z kartą lub dostępem do bankowości elektronicznej. Podpisz umowę, a następnie spełnij dwa dodatkowe warunki.

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego trafi do Cibie, jeśli zasilisz Twój nowy rachunek kwotą minimum 500 zł oraz zrobisz choć jedną transakcję bezgotówkową z wykorzystaniem karty lub PeoPay.

Kiedy nagroda będzie Twoja?


Nagroda pojawi się na Twoim koncie na koniec trzeciego pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Czy Konto Przekorzystne jest korzystne?


Konto Przekorzystne może być kosztowne o ile nie wykonasz dwóch prostych czynności. Chcąc korzystać z niego za darmo musisz zapewnić miesięczny wpływ na poziomie 500 zł oraz wykonać przynajmniej jedną płatność kartą w innym przypadku opłaty za kartę i rachunek wyniosą aż 9 zł miesięcznie.

3% na koncie oszczędnościowym


Bank dodatkowo oferuje wszystkim, którzy skorzystają z promocji i powalczą o 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, konto oszczędnościowe w oprocentowaniem do 3% przez 6 miesięcy. Kwoty do 30 000 mają szansę rosnąc, jeśli Ty zdecydujesz się na załozenie dodatkowego rachunku do 30.04.2019 r.

Bonusów jest kilka. Warunki promocji do przejścia i bardzo szybkie. Okres karencji dogodny. Warto skorzystać z tej oferty i zacząć rok od gromadzenia zaskórniaków.Łap promocję!
100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 3% dla oszczędnych
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner