Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


100 zł bonusu do Allegro z BZ WBK
Masz 5 minut na to, żeby dostać 100 zł bonusu do Allegro? Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Zobacz, czym kusi dziś Bank Zachodni WBK.

2017-12-19
TRWA DO 2017-12-31
ZAKOŃCZONAKonto Jakie Chcę, czyli?

Bezwarunkowo nie będziesz ponosił opłat za prowadzenie konta konta oraz za smsKod. Masz też możliwość wyboru sposobu pobierania opłaty na karcie Dopasowanej. Założenie konta jest szybkie i bardzo proste. Wystarczy skorzystać z formularza rejestracyjnego, który znaleźć możesz pod tym linkiem. 100 zł bonus do Allegro, proszę Z oferty mogą skorzystać osoby, które w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczem lub współposiadaczem konta w Banku Zachodnim WBK (nie są brane pod uwagę konta oszczędnościowe i konta walutowe). Po zawarciu umowy z bankiem i dokonaniu płatności kartą przypisaną do rachunku lub przez BLIK albo w technologii HCE na łączną kwotę minimum 150 zł w ciągu 60 dni od wysłania do Ciebie Wniosku Internetowego, voucher może być Twój. Ucieszyłyby Cię dodatkowe środki do wykorzystania na Allegro? Nie czekaj i klikaj ----> TUTAJ.
  • Jeśli nie chcesz, by ominął Cię kolejny wpis dotyczący atrakcyjnych promocji, polub nasz profil na FACEBOOK.
  • Podziel się informacją ze znajomymi.

[/fusion_text]

Łap promocję!


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]